CHP HATAY İL BAŞKANI ÖZGÜN’DEN, BAŞKAN CULHA’YA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, CHP Hatay İl Başkanı Halil İbrahim Özgün’ü makamında ağırladı.

CHP Hatay İl Başkanı Halil İbrahim Özgün, CHP Hatay İl Yöneticileri ve CHP Arsuz İlçe Başkanı Faik Çekin ile birlikte Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha ’ya makamında teşekkür ziyaretinde bulunarak, Arsuz’averdiği tüm hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

Arsuz Belediye Başkan Nazım Culha, “ Değerli İl Başkanım ve İl Yöneticilerine bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bu plaketi hem kendi adıma hem de bu beş yıllık süre içerisinde yapmış olduğumuz hizmetlerin temelinde bulunan tüm mesai arkadaşlarım adına alıyorum. Başkanlık süremiz bitmiş olabilir ama partimizle birlikte mücadelemiz devam edecektir,” şeklinde konuştu.

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha’nın, Cumhuriyet Halk Partisine bağlılığını iyi bildiğini belirten Halil İbrahim Özgün, “ Başkanımızın Arsuz’a ve partimize neler kazandırdığını hepimiz iyi biliyoruz. Bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür ziyaretinde bulunarak, teşekkür plaketi takdim etmek istedik,” ifadelerini kullandı.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>