Defne’den Reyhanlı’ya Özel Hastane…

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Suriye’de yaşanan iç savaşla birlikte hareketliliği son yıllarda artan Hatay’ın sınır ilçesi Reyhanlı’ya Özel Defne Hastanesi 11. 400 m2 kapalı alana sahip bir hastane yatırımının kaba inşaatı son aşamaya doğru yaklaştı.

Hastane kurucularından Ecz. Nuri Bahadır, Dr. Coşkun Kanşat, Ahmet Sabak, Dr. Ahmet Deveci, Müh. Gökhan Altunlu, Av. Cuma Yıldız ve Defne Hastanesi Onursal Başkanı Barbaros Hayrettin Taşar, inşaatı devam etmekte olan hastanede incelemelerde bulundu.

HASTANE 8 KATLI OLACAK

Defne hastanesi Onursal Başkanı Barbaros Hayrettin Taşar, 8 katlı ve kaba inşaatı bitmek üzere olan hastane yatırımıyla Reyhanlı için büyük bir görev üstlendiklerini belirterek “Hastanemiz 7.000 m2 arazi üzerinde 8 katlı ve 11.400 m2 kapalı alanda hizmet verecek. Projemizi eksiksiz şekilde Reyhanlı halkının hizmetine sunmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Kaba inşaat devam ederken alt katlarda mekanik ve elektrik işleri yapılmaktadır. Reyhanlı’nın en önemli eksiğini tamamlayacak hastanemizi bu sonbaharda hizmete açmayı hedefliyoruz” dedi.

Özel Defne Hastanesi Reyhanlı-Antakya karayolu üzerinde Küme Evler Mahallesi karşısındaki alanda inşaatı devam ediyor.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>