“Engelsiz Arsuz hayallerini dile getirdiler”

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Kurulduğu günden bu yana bir çok etkinlikle farkındalık yaratmayı başaran ve onlarca engellinin tekerlekli sandalye başta olmak üzere, bir çok ihtiyacını çözen Engelsiz Arsuz Derneği, Arsuz Belediyesi Nikah Salonu’nda düzenlediği etkinlikte, Engelsiz Arsuz hayallerini dile getirdi.
Arsuz Kaymakamı Musa Sarı adına Aday Kaymakam Ökkeş Sefa Türkoğlu, Arsuz Belediye Başkan Vekili Şadi Ertan Sümbültepe, İlçe Tarım Müdürü Serkan Yılmaz, engelliler ve ailelerinin katıldığı etkinlikte, engellilerin haklarıyla ilgili slaytın sunumunu Engelsiz Arsuz Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Ebru Ateş yaptı.


Aday Kaymakam Ökkeş Sefa Türkoğlu, Arsuz Belediye Başkan Vekili Şadi Ertan Sümbültepe yaptıkları konuşmalarda, engellilerin sorunlarının çözümü, hayatlarının kolaylaştırılması için yapılan yasal düzenlemelerle iyileştirildiğine dikkat çektiler.


Arsuz Halk Eğitim Merkezi Halk Oyunları ekibinin gösterisi ile Engelsiz Arsuz Derneği Gönüllü Destekçisi Sevilay Gökpınar’ın okuduğu türküler büyük beğeni topladı.
Engelsiz Arsuz Derneği Başkanı Serhat Gökpınar yaptığı konuşmada, engellilerin yaşadıkları genel sorunları ile ilgili bilgiler verdi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>