Hatay’da Elektrikler Kesilecek

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

11.04.2015 Tarihinde Enerji Verilemeyecek Yerler

Hatay’ın Defne İlçesi Sümerler Mahallesi’ne 9:00-11:00 saatleri arası Bakım çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.
Hatay’ın Belen İlçesi Soğukoluk, Müftüler, Kaşmer, Nergizlik ve Armutçuk Köylerine 8:00-17:00 saatleri arası Bakım çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.
Hatay’ın İskenderun İlçesi Karaağaç Konarlı, Barbaros, Pirireis ve Meydan Mahallelerine 9:00-12:00 saatleri arası Bakım çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.
Hatay’ın Payas İlçesi Cumhuriyet, Fatih, Yıldırım Beyazıt, Kültür, Karbeyaz, Kozludere ve Yenişehir Mahallelerine 11:00-14:00 saatleri arası Tesis çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.
Hatay’ın Reyhanlı İlçesi ve Kumlu İlçesi Akpınar, Kaletepe, Kelli, Hamam, Yeniköy, Kırcaoğlu, Gövceoğlu, Samanlı ve Marruş Köyleri ile Kırıkhan İlçesi Burunkızılkaya, Gölbaşı, Çilova, Adalar, Başpınar, İçadalar, Bakdıran, İskan ve Sucu Köylerine 9:00-12:00 saatleri arası Bakım çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.
Hatay’ın Reyhanlı İlçesi Akpınar Köyü’ne 13:00-17:00 saatleri arası Bakım çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>