İYİ PARTİ LOKANTACILAIN SORUNLARINI DİNLEDİ

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İYİ Parti ilçe teşkilatı Lokantacılar Odası Başkanlığını ziyaret ett.
Lokantacılar Odası Başkanlığı makamında İYİ Parti ilçe teşkilatını kabul eden başkan Hidayet Şahinoğlu ” İyi partinin vatandaşın sorunlarına çözüm olabileceğini düşünüyoruz.Halkın yüzünde bırakın gülmeyi tebessüm kalmadı,uzun zaman önce değil vatandaş arada sırada da olsa eşi dostu ile lokantaları doldururdu.Erzakını tane ile değil kiloyla alırdı,iki çocuğu varsa iki tane elma alıyor. Ekonomimiz yerlerde sürünüyor,alım gücü kalmadı. ” dedi.
İyi parti ilçe başkanı Hakan Onfidan iktidara doğru zorluklara rağmen yürüdüklerini belirterek ” Partimiz genel olarak sorunları ele almakta çözüm çalışmaları için kurullar oluşturmaktadır. Vatandaşla elele yürütülen bu çalışmaların sonucunda tüketen değil,üreten olacağız. Arka plana atılmaya çalışılan Kadınlarımızın üretken oldukları tartışılamaz. Atamın kendilerine verdiği değeri tekrar tesis edeceğiz. ” dedi. Lokantacılar Odası başkanı Hidayet Şahinoğlu ” Adaylarımızı genel merkez dayatması olmadan biz tesbit etmeliyiz. Merkezce atanan vekil bölgeye hakim değil buda vatandaşı rahatsız ediyor. Bu saadet zincirinin İYİ Parti tarafından yıkılacağına inanmak istiyoruz. Yolunuz zor ve dikenli” diyerek,başarılar diledi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>