KARDEŞ OKUL BULUŞMASI

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Fatih Anadolu Lisesi, kardeş okul olarak seçtiği Hassa Bademli İlkokulu’nu bahar şenliğiyle ağırladı.
2018-2019 eğitim öğretim yılında sosyal proje olarak Hassa Bademli İlkokulu’na destek olan Fatih Anadolu Lisesi, bu kez kendi evinde onuruna bahar şenliği düzenledi. İki okul idare, öğretmen ve öğrencileri, müzik eşliğinde oyunlar oynadı, halaylar çekerek coştu. Kurulan tezgahta da diledikleri yemekleri yedi.
Açılan resim sergisini de gezen minik öğrenciler, keyifli bir günü geride bıraktı. Bademli İlkokulu idareci ve öğrencileri, bu etkinlikten dolayı Fatih Anadolu Lisesi, idare ve öğrencilerine teşekkür ettiler.
Fatih Anadolu Lisesi Müdürü Kadir Sarı, güzel ve anlamlı bir etkinliği daha düzenlemenin keyfini yaşadıklarını söyleyerek “Bu güzel organizasyona İskenderun Teknik Üniversitesi animasyon ekibinin katkıları bahar şenliğimize ayrı bir renk kattı. İSTE Animasyon Ekibinin etkinlerinde minik öğrenciler ve okulun öğrencileri kaliteli zaman geçirmenin keyfine vardı. Bu tür organizasyonları gelecek eğitim sezonlarında da yapmayı planlıyoruz diye konuştu.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>