“Şehrimizin bir morale ihtiyacı var “

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Cadde ve esnaf gezilerine Ziya Gökalp caddesinde devam eden Demokrat Parti Belediye Başkan Adayı Mete Aslan vatandaşlarla ve esnafla bir araya geldi. Yol boyu kendisine gösterilen sıcak ilgiden memnun olan Mete Aslan hep birlikte İskenderun’u hak ettiği bir şehir haline getireceklerini ifade etti.
Her gittiği dükkânda sıcak ilgiyle karşılanan Mete Aslan, “Esnafın durumu iyi değil görüyorum. Ekonomik zorluklar içerisinde siftah yapmadan kepenk kapatıyorlar. Ülkemizin domates biberi tanzim satışlarında kuyrukta beklemesi de bunun göstergesi. İskenderun’da durum farklı değil. Girdiğimiz dükkânlarda herkes işlerin iyi gitmediğinden yakınıyor. Şehrimizin bir morale ihtiyacı var. Asık yüzlü esnaflarımız asık yüzlü vatandaşlarımız var. Bu durumda zaten yüzlerinin gülmesi beklenemez. İskenderun’da belediye olarak hizmetlerimizi bu şehrin inanına layık olacak şekilde yapacağız. İskenderun’da disiplini morali getireceğiz. Suriyeli esnaflardan alışveriş yapan halkımıza da sitemim var. Kendi yerli esnafımızdan alışveriş yapalım. Suriyelilerden şikayet ederken bizlere de görevler düşüyor. Birbirimize sahip çıkmamız gerekiyor. Bu şehre sahip çıkmamız gerekiyor. İskenderun ittifakının önemini her girdiğim yerde anlatıyorum. Biz parti ittifaklarına karşıyız. Seçmene sormadan kurulan ittifaklar sadece Ankara’dakilerin koltuklarını sağlama almaya yarıyor. Biz kendi ittifakımızı kendimiz kurmalıyız. İskenderunluların tümü bu ittifaka el ersin ki İskenderun kazansın” dedi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>