Sporun Gücü projesi Arsuz´da başladı

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Arsuz Uluçınar Gençlik ve Spor Kulübü Derneği tarafından hazırlanan, İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı ve Hatay Valiliği tarafından desteklenen, Arsuz Kaymakamlığı, Arsuz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Arsuz İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından ortaklaşa yürütülecek ´Sporun Gücü´ projesinin tanıtım toplantısı yapıldı.
Arsuz Öğretmen Evinde yapılan tanıtım toplantısında, ´Sporun Gücü´ adlı projenin süresinin 11 ay 27 gün olduğu ve proje kapsamında açılacak kurslarda, 20´şer tenis, badminton, futbol, voleybol ve basketbol kursiyerinin eğitim göreceği ifade edildi. Toplantısında konuşan Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, “Sporun Gücü projesi, çocuklarımızın ve gençlerimizin sportif alanlarda beceri ve yeteneklerini geliştirmek, onları kötü alışkanlıklardan korumak, sporu sevdirmek ve boş zamanlarını değerlendirmelerine katkı sağlamak amacıyla düzenlendi” dedi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>