VAKIFLAR GENEL MÜDÜRÜ VE VALİ DOĞAN’DAN ARSUZ’A ZİYARET

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Vakıflar Genel Müdürü Dr. Adnan ERTEM ve Hatay Valisi Rahmi DOĞAN Arsuz’a bir ziyaret gerçekleştirdi.

 Kaymakam Musa SARI, Belediye Başkanı Nazım CULHA ve kurum amirlerinin karşıladığı heyet ilk önce vakıflara ait olan merkez camiini ziyaret ederek geziye başladılar. Gezi’de camiinin ilçemizde tek olduğu ve çok eski olduğu yeni bir camiye ihtiyaç olduğunu dile getiren Kaymakam SARI, Vali Rahmi DOĞAN ile birlikte ilçede caminin yerine yeni ve ilçeye yakışır güzellikte bir caminin yapılması talebinde bulundular. Vakıflar Genel Müdürü ERTEM, hemen gerekli çalışmaların başlatılması için beraberindeki Genel Müdür Yardımcısı ve Bölge Müdürüne talimat vererek caminin yapılması için elinden gelen her şeyi yapacaklarını ifade ettiler.

Heyet daha sonra ilçemizde restorasyonu tamamlanan kilise ve vakıf evinde incelemelerde bulunduktan sonra ilçemize bir denizden bakış için tekne turu gerçekleştirdikten sonra ilçemizden ayrıldılar.

Kaymakam SARI, ziyaretlerinden dolayı Genel Müdür ERTEM ve Vali Rahmi DOĞAN’a minnettar olduklarını ve ilçe adına teşekkürlerini sunduklarını ifade ettiler.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>