Vekillerden Keskin’e kutlama

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Ak Parti Hatay Milletvekilleri, Dörtyol Belediye başkanlığı kazanarak görevi devralan Cumhur İttifakı Adayı MHP’li Belediye Başkanı Fadıl Keskin’e ‘hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştirdi.

Bir dönem sonra yeniden Dörtyol Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan Fadıl Keskin Ak Partili Milletvekillerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti diye getirerek “Allah dirliğimizi birliğimizi bozmasın, Cumhur İttifakımızla birlikte biz artık koca bir aile olduk. Rozetimizi çıkardık mesaiye başladık, vatandaşımızın mutluluğu için refahı için ilçemizin sorunlarının birlikte çözmek için gülen yüzümüzle gece gündüz çalışmaya hazırız, sizlerin bu desteği olduğu müddetçe başaramayacağımız iş kalmaz inşallah ziyaretinizle onurlandım” dedi.

Ak Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu da, “Cumhurbaşkanımızın selamını getirdim. Biz bir iki önemli şehri belediye başkanlığında kaybetmekle hüsrana uğramış değiliz. Cumhur ittifakımız devam ediyor, hem genel merkezde hem de taşrada bunları görmekteyiz. Yüzde 52 oy almış bulunmaktayız inşallah bu güç ve kuvvetle belediyelerimize her türlü desteği vererek sorunların üstesinden geleceğiz. Fadıl Keskin başkanım zaten sorunları bilen bir insan daha öncede bu koltukta bulundu inşallah Dörtyol’u hak ettiği yere getirecektir” diye konuştu.

Hatay Milletvekillerinin ziyaretinde Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı İbrahim Güler’ın yanı sıra Belediye Meclis Üyeleri ile İl ve ilçe MHP ve Ak Parti Yönetim Kurulu üyeleri de katıldı.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>