Başkan  Tosyalı Görme Engelli genç kızın İsteğini Yerine Getirdi  

0
174

 

 

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı  görme engelli bir vatandaşın deniz kenarında gezme isteğini

Görme engelli S.S. , Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ile Belediye personeli aracılığı ile telefonda görüşerek deniz kenarında gezme isteğini iletti.

Ardından Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’nın talimatı ile Kültür Müdürlüğüne bağlı Evde Sağlık Hizmeti Birimi harekete geçti. Görme engelli S. S.’i evinden alıp sahilde gezinti yaptıran ekipler  tekrar evine kadar bıraktı.

Başkan  Tosyalı Görme Engelli genç kızın İsteğini Yerine Getirdi

Önce İnsan Diyoruz

Başkan Tosyalı ,”Kültür Müdürlüğümüze bağlı Evde Sağlık Hizmeti birimimizden hizmet alan görme engelli S. S. hanımefendinin uzun zamandır hayali olan deniz kenarında gezme istediğini yerine getirdik.Görme engelli S.S.adlı vatandaşımız bu isteğini yerine getirdiğimiz için bizlere teşekkürlerini iletti.Önce insan diyor ve kıymetli hemşerilerimizin her daim hizmetinde olmaya devam edeceğimizi belirtiyorum “dedi.

Başkan  Tosyalı Görme Engelli genç kızın İsteğini Yerine Getirdi

Başkan Tosyalı’ya Teşekkür

Sahil gezintisinin ardından duygularını söyleyen  görme engelli S. S.,”Sayın İskenderun Belediye Başkanımız Fatih Tosyalı başta olmak üzere ,tüm sağlık personeline sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.Uzun zamandır deniz kenarında dolaşıp deniz kokusunu hissetmek istiyordum.Bu hayalim gerçekleşti. Her şey çok güzeldi. Başkanımızın bana böyle bir imkanı sunması beni çok duygulandırdı.Başkanımız Fatih Tosyalı’ya desteklerinden ve verilen hizmetlerden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum.Rabbim işini gücünü rast getirsin.Allah razı olsun”dedi.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here