DEVA Partisi Yayladağ’ı Ziyaret Etti

0
36

Türkiye’nin en genç partilerinden olan ve kısa sürede yapılanmasını ülke genelinde tamamlayarak oy oranını da yükselten Demokrasi ve Atılım Partisi İl Teşkilatı Yayladağı’na çıkarma yaptı.

DEVA Partisi’nin beyin takımında da yer alan Adalet eski Bakanı ve DEVA Partisi Teşkilat İşleri Başkanı Sadullah Ergin’in öncülüğündeki DEVA Partililer Yayladağı’nda yoğun ilgiyle karşılandılar.

Ziyarette Ergin’in yanı sıra İl Başkanı Sabit Coşkun, Antakya İlçe Başkanı Uğur Çakılı, il ve ilçe yöneticileri de katılım gösterdi. Yayladağı’nda hane hane dolaşan DEVA heyeti vatandaşların sorunlarını dinledi.

Vatandaşlar taafından ilgiyle karşılanan Ergin, tüm vatndaşlarla sohbet ederek DEVA Partisi’nin projeleri hakkında vatandaşları bilgilendirdi.

SOYDAN AİLESİ’NİN MEVLİDİNE KATILDILAR

Adalet eski Bakanı ve DEVA Partisi Teşkilat İşleri Başkanı Sadullah Ergin’in öncülüğündeki DEVA Partisi heyeti hocaların hocası naif Soydan’ın geçtiğimiz yıl vefat eden annesi babası adına okutmuş olduğu mevlidi şerife de katılım gösterdiler. Soydan ailesine taziye dileklerini de ileten Ergin, kendilerine yoğun ilgi gösteren tüm Yayladağılılara teşekkür etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here