Kaymakam Gökpınar Temizliğe Yardım Etti

0
26

Arsuz Kaymakamı Hacı Hasan Gökpınar Miss Arsuz Platformu ile birlikte sahilde çöp toplayarak örnek bir hareket sergiledi.

Arsuz Kaymakamlığı, Arsuz Belediyesi ve Miss Arsuz Platformu işbirliğinde gerçekleşen ve çevre temizliği konusunda farkındalığa imza atılan etkinlikte, Kaymakam Gökpınar ellerine eldiven takıp, katılımcılarla birlikte sahil boyunca çöp topladı.

Üzerindeki ‘Miss Arsuz sadece 5 Dakika’ yazılı tişörtle dikkat çeken Kaymakam Gökpınar, ‘Temiz bir çevre herkesin hakkı’ diyerek, herkesi doğaya, sahile ve çevreye gereken hassasiyeti göstermeye davet etti.

Arsuz’da başlatılan çevre temizliği duyarlılıklarına ve gönüllü çalışmaları nedeniyle platform üyelerine teşekkür eden Kaymakam Gökpınar, TCDD Kampı’ndan başlayıp sahil boyunca gerçekleşen etkinlikte karşılaştıkları vatandaşlarla da sohbet ederek, konunun hassasiyeti üzerinde durdu.

Miss Arsuz Platformu Başkanı Rahel Butros da, Arsuz’u çok sevdiklerini ve herkesin doğaya karşı görev ve sorumlulukları olduğunu belirterek, “Arsuz, hepimizin evi. Evimizi temiz tutmak için, güzelliğine güzellik katmak için hep birlikte sahadayız.” dedi.

Gerçekleştirilen örnek etkinliğe, Arsuz Kaymakamı Hasan Gökpınar, Belediye Başkan Yardımcısı Sami Üstün, birim müdürleri ve vatandaşlardan da katılım olduğu gözlendi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here