Tosyalı Sporcuları Yalnız Bırakmadı

0
29

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Başkan Yardımcısı Ahmet Keskin ve Destek Hizmetleri Müdürü Ergün Saydam ile birlikte Sakarya Kapalı Spor Salonu’nda antrenör Mehmet Korhan ve yardımcısı Fikret Korhan tarafından çalıştırılan taekwondocuların antrenmanını izledi. Tosyalı Türk Milli takım seçmelerine davet edilen 5 Temmuz İskenderun Sporlu 5 taekwondo sporcularını tebrik etti.

“İSKENDERUNLULAR SİZLERDEN BAŞARI BEKLİYOR”
Tosyalı, 2-6 Ağustos tarihleri arasında Ankara’da Türkiye Taekwondo Federasyonu tarafından Milli Takım seçmelerine davet edilen 5 Temmuz İskenderun Spor kulübünün sporcuları; Berfin Satılmış, Helin Oral, Sıla Sert, Mehmet Ali Kılınç ve Abdullah Orak ile özel olarak ilgilendi. Seçilmeleri halinde Avrupa şampiyonasına katılacak olan sporculara başarılar dileyen Tosyalı, sporcuları tebrik etmesinin ardından “İskenderunlular sizlerden başarı bekliyor” dedi.

TOSYALI’YA ÇİÇEK TAKDİMİ

Tosyalı, İskenderun Belediyesi tarafından Sahil tesisleri, Millet Parkı ve Sakarya tesislerinde organize edilen ve haftanın 7 gününde de aralıksız sürdürülen Yaz Spor Kurslarını ziyaret etmeye devam ediyor. Sporcu ailelerinin de izlediği antrenmanı izlemeye gelen Tosyalı’ya sporcular çiçek takdim etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here