Oğulcan ve Merve, yaşamlarını birleştirdi

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


İskenderun´da yayın yapan “Hatay´da Pusula” adlı gazetenin sahibi Tamer Oğuz´un oğlu Oğulcan, yaşamını ve Merve Sakınmaz ile birleştirdi.

Genç çiftin kına gecesi ve nikah töreni İskenderun´daki Cemnur Kapalı Düğün Salonu´nda yapılırken, düğünleri ise Grand Plaza Düğün salonunda yapıldı.
Oğulcan ve Merve´nin kına gecesi ve nikahı ile düğün törenine katılan Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, İskenderun belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Hatay eski Milletvekili Mehmet Soydan, kapatılan Azganlık Belediyesi eski Başkanı Halil Demir, belediye meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, genç çift ile Oğuz ve Sakınmaz ailelerinin mutluluğunu paylaşırken, genç çiftin nikahını ise Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş kıydı. Merve ve Oğulcan, yaşamlarını birleştiren karara ´evet´ diyerek, gelecekte birlikte yürümek için imzalarını attı. Kına gecesi ve düğüne katılanlar Merve ve Oğulcan´ın mutluluğuna şahitlik yaparken, onlarla birlikte müzik eşliğinde eğlendi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>