Hatay Valiliği Önünde “Çocuklarım Aç” Diyerek Kendini Yaktı

5
28551

Hatay’ın Antakya ilçesinde bulunan Hatay Valiliği önünde, bir süredir işsiz olan A.Y isimli vatandaş “Çocuklarım aç” diyerek kendini yaktı. İşsizlik nedeniyle bunalıma girdiği öğrenilen A.Y isimli kendini yakan vatandaşa yangın tüpleriyle polisler tarafından anında müdahale edildi.

Hatay Valiliği Önünde “Çocuklarım Aç” Diyerek Kendini Yaktı

Yangın tüpleriyle söndürülmeye çalışan adam, polislerin uzun uğraşının ardından hayatta kalmayı başardı.

Ekonomik Sıkıntı Bu Kez Hatay’da İntiharı Getirdi

Hatay’ın Antakya ilçesinde bulunan Hatay Valiliği önünde uzun süredir ekonomik sıkıntı çeken ve bunalıma giren A.Y isimli vatandaş “Çocuklarım aç” diyerek kendini yaktı. Babanın intihar girişimi polisleri harekete anında geçirdi ve yangın tüpleriyle müdahale edildi.

Hatay Valiliği Önünde “Çocuklarım Aç” Diyerek Kendini Yaktı

Hatay İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz ve Valilik Özel Kalem Müdürü de olay yerine gelerek, intihar girişiminde bulunan A.Y ile konuştu.

Kendine Zor Geldi

Hatay Valiliği Önünde “Çocuklarım Aç” Diyerek Kendini Yaktı

İntihar girişiminde bulunan ve son anda yangın tüplerinin müdahalesi ile kurtarılan A.Y isimli vatandaşa polisler su vererek yüzünü yıkadı. Zorla kendine gelen baba, çocuklarının aç olduğunu ve yaşadığı işsizlik durumundan bunaldığını belirtti.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri, vatandaşın tedavisini yaparken, üzerine yapışan elbiseleri de keserek çıkardı. İntihar girişiminde bulunan babanın Hatay Devlet Hastanesi’ne kaldırıldığı öğrenildi.

Hatay Valiliği Önünde “Çocuklarım Aç” Diyerek Kendini Yakan Adam Öldü. 

5 YORUMLAR

  1. Arkadaşımız hayatını kaybetti maalesef Allah’tan ailesine ve sevenlerine sabır versin komşusu aç iken kendi tok yatan bizden değildir peygamber efendimiz çok güzel söylemiş artık sözün bittiği noktadayiz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here