Havza’dan Hatay’a Gönül Köprüsü..

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Samsun İli Havza İlçesi muhtarlarından Arsuz Kaymakamlığına ve sınırdaki askeri birliklerimize moral ziyareti gerçekleştirdi.

Türkiye’nin her yerinden Afrin harekatına yönelik askerimize moral destekleri sürerken, Samsun ili Havza ilçesi muhtarlarından anlamlı bir ziyaret gerçekleştirildi.
Havza muhtarlarının talebi, İlçe Kaymakamımız Musa SARI’nın dönem arkadaşı olan Havza Kaymakamı Metin YILMAZ’ın da organizasyonlarıyla Havza ilçesinden kalkıp bölgemize gelen muhtarlarımız ilçemizde misafir edilmiş olup, Kaymakamlığımızı ziyaretlerinin ardından Kırıkhan ve Kumlu ilçelerini de ziyaret maksadıyla yollarına devam etmişlerdir.

Kaymakamlıkta ilçemiz Uluçınar, Işıklı, Konacık ve Avcılarsuyu muhtarlari ile birlikte Havza ilçesi muhtarlarını karşılayan ve misafir eden Kaymakam SARI, Havza muhtarlarının göstermiş oldukları duyarlı davranışlarından dolayı ilçemizde tüm askerlerimiz adına teşekkürlerimi sunduklarını ifade ederken , milletçe yurdun dört bir tarafından destek yağdığında ve milli duygular söz konusu olduğunda milli birlik ve beraberlik ruhunun en üst seviyeye çıktığını ifade ederek Havza Kaymakamımız Metin YILMAZ beye ve Havza muhtarlarına ve ilgilerinden dolayı Kumlu Kaymakamımız Adnan KARAOSMANOĞLU ‘na, muhtarlarımızı misafir eden Arsuz Turizm ve Kültür Derneği Başkanı Hasan ASLAN’a da teşekkürlerini sunduğunu belirtti.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>